Salı, Nisan 27, 2010

Dersimiz Atatürk Filmini Full izle Full Full Kesintisiz Seyret izle

Dersimiz Atatürk Filmini Full izle Full Full Kesintisiz Seyret izle.Son zamanlarda sık sık rastlar olduğumuz ulu liderimiz Mustafa Kemal Atatürk anısına çekilmiş bir sinema filmi daha "Dersimiz Atatürk" 19 Mart 2010 tarihinde vizyona girecek.Turgut Özakman'ın kitabından uyarlanarak senaryolılaştırılmış olan filmin yönetmeni Hamdi Alkan.Filmin müzikleri ise Burcu Güven ve Aydın Sarman tarafından hazırlandı.

Dersimiz Atatürk Filmini Full izle Full Full Kesintisiz Seyret izle

Dersimiz Atatürk Filmininin Konususu:
Dersimiz Atatürk Filmini Full izle Full Full Kesintisiz Seyret izle.İlkokul 5. sınıfta okuyan bir grup çocuğun, Atatürk'ü daha iyi anlamaları için verilen ödevle başlar. Bu ödev onlar için Atamızın yaşamına ve Ülkemizin Kurtuluş öyküsüne yapılacak uzun ve öğretici bir yolculuk olacaktır. Bu yolculukta onlara önderlik edecek olan çocuklardan birinin ödüllü tarihçi "Dede"sidir. Ama bu "Dede" diğer tarihçilere hiç benzememektedir. O, tarihi sıkıcı bir geçmiş olarak anlatmaktan çok uzaktır sanki fantastik bir dünyanın tarihçisidir. Çocuklara Mustafa Kemal'in çocukluğunu, okul hayatını, askerlik kariyerini anlatır. Onları Kurtuluş Savaşı'nın en önemli cephelerine götürür, dünyada eşi görülmemiş bir direniş gösteren Türk halkının eşsiz kahramanlarıyla tanıştırır. Cumhuriyetin kuruluşuyla yoktan var edilen ülkenin emeklerini ve Ata'nın hayran olunası insani özelliklerini bazen canlandırmalar, bazen de tarihten gelen fotoğraf ve videolarla öğretir.
Dersimiz Atatürk Filmini Full izle 

Dersimiz Atatürk Filmini Full izle Full Full Kesintisiz Seyret izle Dersimiz Atatürk Filmini Full izle Full Full Kesintisiz Seyret izle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.