Perşembe, Nisan 01, 2010

PERCY JACKSON VE OLİMPOSLULAR: ŞİMŞEK HIRSIZI film izle

simsek-hirsizi-72

PERCY JACKSON VE OLİMPOSLULAR: ŞİMŞEK HIRSIZI (2010) Film izle

Konusu
"Bir gün birisi çıkıp size Antik Yunan tanrılarının hâlâ hayatta olduklarını söylese ne yapardınız?
Ya ailenizden birinin bu tanrılardan biri olduğunu öğrenseniz? Olağanüstü güçlere sahip olduğunuzun farkına varsanız? Bir de peşinize mitolojik efsanelerdeki canavarlar düşse? Ne yapardınız? Percy’nin yaptığını…"
Bir fantastik/komedi filmi olan 'Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief', Harry Potter and the Philosopher’s Stone ve Harry Potter and the Chamber of Secrets filmlerinin yönetmeni Chris Columbus tarafından beyazperdeye aktarılıyor.
Yapımın ana teması, Rick Riordian'ın New York Times listesindeki birinci sıraya oturan ve ödüle doymayan kitabı 'Percy Jackson and the Olympians'dan kurgulanıyor. Film, babasının Mitolojik Yunan Tanrısı Poseidon ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu Percy adındaki gencin zorlu hikayesini anlatacak. Serinin bu ilk kitabında/filminde Percy kendini ispatlamak için Zeus’un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek zorunda kalıyor. Yıllardır görmediği babasıyla yüzleşmesi ve tanrılardan bile çok daha güçlü bir hazineyi ortaya çıkarması ise apayrı bir hikaye…
Logan Lerman - Percy rolünü üstlenirken; Pierce Brosnan - Chiron, Uma Thurman - Medusa, Sean Bean - Zeus ve Erica Cerra ise Hera rolünü üstlenecek. Filmin, 11 Şubat 2010'da Avustralya'da, 12 Şubat 2010'da ise Birleşik Devletler ve Birleşik Krallık'ta vizyonda olması bekleniyor.
PERCY JACKSON VE OLİMPOSLULAR: ŞİMŞEK HIRSIZI FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 19 ŞUBAT 2010
Yönetmen: Chris Columbus
Tür: Adventure,Fantasy
Ülke: Canada,USA
Dil: English
Konu: A teenager discovers he's the descendant of a Greek god and sets out on an adventure to settle an on-going battle between the gods. Based on the book by Rick Riordan.
Oyuncular (ilk 5): Logan Lerman, Sean Bean, Uma Thurman, Pierce Brosnan, Kevin McKidd

TIKLA-İZLE              ALTERNATİF :2       TIKLA-İZLE

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.