Perşembe, Nisan 22, 2010

The Rocker


Yapım : 2008, ABD
Tür : Komedi
Yönetmen : Peter Cattaneo
Senaryo : Wallace Wolodarsky, Maya Forbes
Oyuncular :Rainn Wilson, Steve Adams, Rebecca Northan, Jane Lynch, Jonathan Malen, Christina Applegate, Jeff Garlin, Keir Gilchrist, Josh Gad, Emma Stone, Jason Sudeikis, Demetri Martin, Jessica Barrow, Fred Armisen, Vik Sahay, Teddy Geiger, Lonny Ross, Aziz Ansari, Talia Russo, Laura Decarteret, Ennis Esmer, Jon Cor, Nicole Arbour, Brittany Allen, Ellie Knaus, Tanya Bevan, Mark Forward, Wesley Morgan, Nick Spencer, Richard Wadham, Patrick Hagarty, Jenna Rocca
Yapımcı :Shawn Levy, Stephen R. Campanella, Lyn Lucibello, Tom Mcnulty, Billy Rosenberg
Görüntü Yönetmeni : Anthony B. Richmond        

Filmin Konusu:The Rocker, gözden düşmüş bir bateristin şöhret için yeni den şans verilmesiyle başından geçenleri mizahi bir dille anlatacak. Robert Fish Fishman, grubundan atılmadan önce gayet hırslı ve rock n roll hayali için yaşamaktadır. Yirmi yıl sonra bütün hayallerinden vazgeçmiş ve rock yıldızlığı fantezileri de mahvolmuşken bir okulun rock grubunun yeni bir baterist aradığı haberini alır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.