Cumartesi, Nisan 17, 2010

altyazı arama programı (Subtitle Search 2010) indir

Hergün yüzlerce dizi & film piyasaya cıkmaktadır.İnsanlar kendi lisanlarının dışında dillerdeki film veyahut dizileri izlemek isteyebilirler.Yabancı dildeki bir filmi izlemenin en iyi yöntemi alt yazıdır.Ülkemizdede yurt dışı yapımı filmlere ragbet oldukca fazla bu sebeple kullanıcılar yeni bir film çıktımı ilk o filmin indirme linklerini daha sonra altyazı linklerinin peşine düşüyor.Bu alt yazı probleminizin çözümü geldi.2010 yılında en güncel versiyonu olan v2.057 sürümüne güncellenen en güçlü alt yazı arama programı olan Subtitle Search alt yazı arama motoru ile film&dizi çıktıktan dakikalar sonra istediğiniz altyazıya ulaşacağınız bir yazılım.Başta Kaynak olarak Open Subtitles Subtitle Resource'u kaynak alan subtitle search 2010 onlar kadar iyi yüzlerce altyazı kaynagı mevcuttur.

Çalışma mantığı çok basit filminizin adını yazıyorsunuz Subtitle Search 2010 ise imdb database'inden film bilgisini ve gerekli kaynaklardan altyazı ları size sunuyor.Sizde fsb hızları filminize uygun altytazıyı indiriyorsunuz.

Suptitle Search 2010 Ücretsiz ve Açık kaynak kodludur.Subtitle Search 2010 İndir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.