Çarşamba, Nisan 28, 2010

Düş Gezginleri İzle,Yeşilçam Filmleri İzle


Düş Gezginleri Yeşilçam Erotik filmini izle sinema izle sinema sinemalar film filmler online bedava ücretsiz beleş indirmeden flim filim izle seyret.Yönetmen: Atıf Yılmaz
Oyuncular: Lale Mansur, Deniz Türkali, Meral Oğuz, Nilüfer Aydan, Yaman Okay, Serma Çeyrekbaşı, Selçuk Özer
Senaryo: Atıf Yılmaz
Müzik: Selim Atakan K
urgu: Mevlüt Koçak
Görüntü Yönetmeni: Ertunç Şenkay
Yapımcı Firma: Yeşilçam Film Yıl: 1992
Mutsuz bir evlilik sonucu kocasından ayrılan dul bir kadın doktorla, küçük yaşlardan beri cinsel tacize uğrayan genelev sermayesinin öyküsü... Doktor Hanım, genelevde çalışan hayat kadınlarının sağlık kontrollerini yapmak üzere Ege bölgesinde bir kasabaya yerleşir. Görevine başladığı günlerin birinde, yıllardır görmediği çocukluk arkadaşıyla karşılarşır. Genelevde çalışan arkadaşıyla, onun izinli günlerinde buluşmaya başlayacaklardır. İki kadının bu birlikteliği, tutucu çevresinde dedikodulara yol açar. Bu çevre baskısı sonucu iki yalnız kadın, inadına birbirlerine sığınacaktır. Giderek yaygınlaşan dedikodular karşısında yıpranan iki arkadaş kasabayı terkedip İstanbul'a döneceklerdir. Arkadaşlıkları, İstanbul'da kısa sürede lezbiyen bir ilişkiye dönüşür. Aşk, kıskançlık ve iktidar hırsı tehlikeli boyutlara tırmanırken, genelev sermayesi kendisine dayanılmaz bir tutkuyla bağlanan doktor arkadaşını terkedecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.