Cumartesi, Nisan 03, 2010

Gece Gözcüsü - Night Watcher Tr Dublajlı Filmini Bedava indirmeden izle

Gece Gözcüsü - Night Watcher Tr Dublajlı Filmini Bedava indirmeden izle

Yönetmen: Will Gordh Oyuncular: Daniel Vincent Gordh, Kelly Huddleston Yapım Yılı: 2008 Yapımcı: Jason R. Houston, Will Gordh Senaryo: Daniel Vincent Gordh, David Murray Müzik: Nicholas Bonardi Görüntü Yönetmeni: Chris Tonkovich; Kurgu: Will Gordh

Filmin Konusu : Angela nın annesi, gayet mutlu ve sorunsuz görünmesine rağmen bileklerini keserek intihar etmiş halde bulunur. Yasıyla baş etmek için bir destek grubuna toplantılara gitmeye başlayan Angela, burada kendisiyle aynı durumda bulunan Brian ile tanışır. Çok geçmeden bağlantılarının tesadüf olmadığını anlarlar. Angela nın annesi ve Brian ın babası ölümlerinden önce aynı hastanede çalışmaktadırlar. Bir gece ikisi de, kendilerine gönderilmiş olan, korkunç görüntülerin bulunduğu bir kaset alır. İkisinin de ailesi bir sapık tarafından izlenmekte, her hareketleri kaydedilmektedir Artan intiharların da bir rastlantı olmadığını anlayan iki genç, hayatlarını alt üst eden bir seri katille karşı karşıyadırlar ve saklanacak yerleri yoktur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.