Pazar, Nisan 18, 2010

Hayalet Sevgililerim – Ghosts of Girlfriends (Türkçe Dublaj)

hayaletsevgililerimfilm

Hayalet Sevgililerim – Ghosts of Girlfriends filmini full izle (Türkçe Dublaj)

IMDb:5,6
Yönetmen: Mark Waters
Senaryo: Scott Moore, Jon Lucas
Görüntü Yönetmeni: Daryn Okada
Müzik: Rolfe Kent
Türkçe Adı: Hayalet Sevgililerim
Gösterim Tarihi: 24 Temmuz 2009
Resmi Site: New Line Cinema
Yapım: 2009
Ülke: Amerika
Tür: Komedi, Romantik
Süre: 110 Dakika
Oyuncular: Matthew McConaughey (Connor Mead), Jennifer Garner (Jenny Perotti), Michael Douglas (Uncle Wayne), Emma Stone (Allison Vermeersh), Breckin Meyer (Paul), Lacey Chabert (Sra), Robert Forster (Sergeant Volkom), Anne Archer (Vonda Volkom), Daniel Sunjata (Brad), Noureen DeWulf (Melanie).
Bilgi: Ünlülerin fotoğrafçılığını yapan Connor Mead; özgürlük, eğlence ve kadın düşkünüdür. Sınır tanımayan Connor, sevgililerinden aynı anda konferans konuşması yaparken ayrılmaktan çekinmez, bunu yaparken yanında başka bir kadın olmasından da!
Connor’un kardeşi Paul’ün düğün arifesidir. Herkes, hatta Connor’un çocukluk arkadaşı ve onun cazibesinden tek etkilenmeyen kişi olan Jenny’de bu evliliği kutlamak için Paul’ün yanındayken o bunu sabote etmeye çalışır.
Ama onun model aldığı, her zaman kadınların sevgilisi olmuş amcası Wayne’nin hayaletinin onu ziyaret etmesiyle silkilenir. Bu gece onu ziyaret eden sadece amcasının hayaleti olmayacaktır. Geçmişteki sevgililerin hayaletleri ortaya çıkacaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.