Pazar, Nisan 11, 2010

HUNGER filmini full izle

imdb puanı : 7.9/10 Yapım : 2008, İngiltere / İrlanda Tür : Dram / Tarih Yönetmen : Steve McQueen Senaryo : Steve McQueen, Enda Walsh Oyuncular : Michael Fassbender, Stuart Graham Görüntü Yönetmeni : Sean Bobbitt Müzik : David Holmes, Leo Abrahams Süre : 1 saat, 36 dk.
 Film Hakkında: başlangıç sekansları diyalogsuz ama çok vurucu. Gardiyanın evdeki kahvaltı sahnesi,evinden dışarı çıkarken arabasının altına bomba varmı diye bakması,işkence yaptıktan sonra 1 dk. sessizce karda sigara içmesiyle film sizi alıp götürüyor.bu arada mahkumların tuvalet yapacak yer bulamadıklarından dışkılarını duvara sıvamaları filmin etkileyici ve gerçekçi sahnelerinden.türkiyeyi insan hakları ihlaliyle suçlayan avrupalılar ve türk entel dantelleri demokrasinin beşiği britanyadaki gerçekte yaşanmış bu insanlık utancını izleyerek anlamalılar.ama nerde.steve mc queen on numara bi film yapmış.seyretmezseniz yazık olur.ama sansürsüz syredin.bu filmi seyrettikten sonra bir yıldır sinemaları ve ekranları kuşatmış hayaletlerden,yaratıklardan,saçmalıklardan kurtularak etkileyici bir iki saat geçirin.bu film bir başyapıt...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.