Salı, Nisan 20, 2010

Kanlı Sokaklar - Streets Of Blood 2009 Aksiyon, Dram Full Online Tr Alty


Yönetmen: Charles Winkler
Senaryo : Eugene Hess
Yapım: 2009, ABD
Yapımcı : Randall Emmett, George Furla, Michael P. Flannigan
Müzik : Stephen Endelman
Süre : 01:34:55
Tür: Aksiyon/Dram/Gerilim/polisiye


Oyuncular: Jose Pablo Cantillo, Sharon Stone, Val Kilmer, Dylan McDermott, Brian Presley, Brett Granstaff, Katie Chonacas, Shirly Brener, Kip Cummings, Ted Ferguson, Gocha Chertkoev, Mario Mims


KONUSU


Yönetmenliğini Charles Winkler'ın yaptığı Streets of Blood adlı filminde başroller Val Kimler, Sharon Stone ile 50 Cent oynuyor. Eugene Hess senaryosundan uyarlanan olan film, Katrina kasırgası sonrasında New Orleans'da kanunsuzluğa karşı mücadele eden iki polis memurunun birbirleriyle ilişkisini konu ediyor.


TV yönetmenliğinden gelen ve ünlü Rocky filmlerinin yönetmeni Irwin Winklerın oğlu Charles Winklerın yönettiği Streets of Bloodun açıklanan ilk ismi Microwave Park ve başrol oyuncusu Robert De Niroydu. Ancak film Street Of Blood adıyla geçtiğimiz günlerde vizyona girdi ve Robert De Niro kadroda yer almıyor. Onun yerine Val Kilmer, Sharon Stone ile başrolü üstlenmiş.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.