Cuma, Nisan 30, 2010

Kontes Filmini izle,Türkçe İzle,2009 Film İzle

Tür : Dram / Gerilim / Tarihi
Gösterim Tarihi : 31 Temmuz 2009
Yönetmen : Julie Delpy
Senaryo : Julie Delpy
Görüntü Yönetmeni : Martin Ruhe
Müzik : Julie Delpy
Yapım : 2009, Fransa / Almanya , 98 dk.

Oyuncular

Julie Delpy (Erzebet Bathory) , William Hurt (Gyorgy Thurzo) , Daniel Brühl (Istvan Thurzo) , Anamaria Marinca (Anna Darvulia) , Andy Gatjen (Miklos)


Kontes izle indir, Kontes direk izle, Kontes indirmeden izle, Kontes online seyret, Kontes indirmeden donmadan izle, Kontes filmini canlı seyret, Kontes seyret,2009 filmler,2009 film izle,türkçe 2009 filmler


Aşk, intikam ve gurur arasında kalan kanlı katil Kontes Bathory’nin yükseliş ve düşüşünün öyküsü.

1560 doğumlu kontes, 14 yaşında iken nüfuzlu bir lord ile evlendirilir. Dönemin en güzel, akıllı ve güçlü kadını olarak anılan kontes, erkeklerin hakim olduğu ve sadece onların sözünün geçtiği bir dünyaya başkaldıran bir kadın olarak öne çıktı. Bir davette kendinden oldukça genç olan Istvan’a aşık olur ve tutku dolu bir aşk yaşarlar. Fakat bu mutlulukları uzun sürmeyecektir çünkü Istvan’ın babası Kont Thurzo oğlunu ondan ayırmak için planlar kurmaktadır.

Kontesi, yaşı büyük olduğu için oğlu tarafından sevilemeyeciğine inandırır ve sonunda ancak bakirelerin kanıyla yıkanarak genç kalabileceğine inanmaya başlar. Bir sürü bakire kadın kaleye getirilir ve bir daha da görülmezler. Bu arada Erzebet de giderek daha çok delirir ve takıntılı hale gelir. Sevdiğinin babası tarafından kurulan politik bir komplonun kurbanı olduğunu farkettiğinde ise artık çok geçtir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.