Perşembe, Nisan 15, 2010

Resident Evil : Degeneration Filmi izleResident Evil : DEGENERATION Film izle Tr Dublaj Animasyon
RESIDENT EVIL filmini izle, macera filmleri, 3 boyutlu filmi izle, türkçe filmler, sinema izle, film seyret

Resident Evil filmlerinden bağımsız olarak piyasaya sürülen “RE: Degeneration”, bir animasyon filmi ve farklı bir senaryoya sahip.
Serinin geçmişinden bahsedecek olursak: Umbrella Şirketi, Raccoon Şehri altındaki araştırma merkezinde T-virus adında bir virüs keşfeder, oldukça hızlı bulaşan ve ölü bedenleri farklı bir biçimde dirilten bir virüstür bu.
Bu virüsün kontrolden çıkması sonucu, bu enfeksiyon tüm şehre bulaşmış ve Racconn şehri nükleer silahla yok edilmişti.
Film, Raccoon şehrinin yok edilmesinden 7 yıl sonra geçiyor, şehirde olanlar tam olarak bilinmese de Umbrella’nın olayla bağlantısı, şirketi iflasın eşiğine getirmiştir.
Umbrella geride kalsa da ürettiği virüs, milyonlarca insanın hayatını yok etmiş ve biyo-terör tehtidi doğurmuştur. WiiPharma adındaki eczacılık şirketi de T-virus hakkında araştırma ve çözüm yolunu araştıran firmalardan biridir ancak bu çözüm denemelerinin insanlar üzerinde yapılması Terra-Save adında insan hakları örgütünü harekete geçirir.
Wiipharma ise şirketin hisselerinin yükselmesi için T-virusu belli bir alanda yaymak ve buldukları aşı ile tekrar güven kazanmak istemektedirler.
İşte bu yer Terra Save gösterilerinin yapılmakta olduğu Harvardville Havaalanıdır. Ancak işin ötesinde General Grande (Bajirib Cuntasından) ve adamları da bulunur.
Artık T-virus devletlerin ve şirketlerin elinde birbirlerine karşı koz sayılabilecek konuma gelmiştir.
Fantastik Filmler
3 boyutlu filmi izle, film seyret, MACERA FİLMLERİ, RESIDENT EVIL filmini izle, sinema izle, türkçe filmler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.