Pazartesi, Nisan 26, 2010

Tinto Brass Filmleri– Kışkırtma – (+18) Online İzle-Seyret


Kışkırtma İzle,Trasgredire Cheeky Kışkırtma Erotik Filmini İzle,Kışkırtma Erotik Filmini İzle,Kışkırtma İzle,+18 Erotik,Tinto Brass Filmleri izle,Tinto Brass Filmleri izle seyret,kışkırtma izle,kışkırtma seyret,+18 Erotik sinema izle Videosunu izleYapım:2000 ~ İtalya
Tür:Dram, Erotik, Komedi
Yönetmen:Tinto Brass
Senaryo:Tinto Brass, Silvia Rossi, Massimiliano Zanin, Nicolaj Pennestri
Görüntü Yönetmeni:Massimo Di Venanzo
Müzik:Pino Donaggio
Süre:1 saat 32 dk
Gösterim Tarihi: 28 Temmuz 2000 (Türkiye)
Konusu:Venedikli, 20 yaşındaki güzel Carla, erkek arkadaşı Matteo’nun gelip kendisini ziyaret etmesini beklemektedir. Carla, Matteo için bir apartman dairesi aramaktadır. Emlakçı Maria, Carla’nın karşı koyamayacağı bir şekilde ona olan cinsel ilgisini belli eder. Matteo, içinden gelen bir sesle olanları tahmin eder ve Londra gezisini iptal eder.
Carla, Matteo’nun kendisinden ayrılmasına, Maria’nın eski kocası Mario’yla yakınlaşarak tepki verir. Mario, Carla’yı çılgın bir Londra partisinde değişik erotik oyunlara dahil eder. Matteo, şüphelerine rağmen Carla’yla Londra’da buluşmaya karar verir. Oldukça dramatik bir şekilde yaptıklarını itiraf ederler ve Matteo, kıskançlığının etkisiyle Carla’yı daha tutkuyla istediğini anlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.