Çarşamba, Nisan 21, 2010

Zafer ve Gurur İzle,Pride and Glory Türkçe Online İzle


Zafer ve Gurur Pride and GloryYapım:2008 ~ ABD
Tür:Dram, Suç
Yönetmen:Gavin O’connor
Senaryo:Joe Carnahan
Yapımcı:Greg O’connor
Görüntü Yönetmeni:Declan Quinn
Müzik:Mark Isham
Filmin Websitesi:www.prideandglorymovie.com
Süre:2 saat 5 dk
Gösterim Tarihi: 30 Ocak 2009 (Türkiye)
Konusu:Dört New York polisi tuzağa düşürülerek öldürülünce, tüm teşkilat alarma geçer. Serbest dolaşan bir polis katili varken ve tüm gözler bu davaya çevrilmişken, Manhattan Polis Şefi Francis Tierney, Sr. (Jon Voight) dedektif oğlu Ray Tierney’den (Edward Norton) davayı yürütmesini ister. Ray yitirilen polislerin, ağabeyi Francis Tierney Jr. (Noah Emmerich) ve kayınbiraderi Jimmy Egan’la (Colin Farrell) omuz omuza çalıştıklarını bildiği için davayı isteksizce kabul eder.
Dava işlerin trajik ölçüde ters gittiği rutin bir uyuşturucu baskını gibi görünse de, Ray, derinlere indikçe birilerinin uyuşturucu tacirlerini polislerin gelmekte olduğuna dair uyarmış olması gerektiğini fark eder. Bunu içerden biri yapmış olmalıdır. Daha da kötüsü, ipuçları en olamayacak yöne işaret etmeye başlar: Kardeşine ve kayınbiraderine. Sorular yükseltildikçe, dava, aile üyelerini aileye sadakat ile teşkilata sadakat arasında seçim yapmaya zorlar.
divx izle Pride and Glory, Pride and Glory, Pride and Glory filmini izle, türkçe dublaj izle Pride and Glory, türkçe dublaj izle Zafer ve Gurur, Zafer ve Gurur,Edward Norton filmleri,Edward Norton izle,Edward Norton resimleri,Edward Norton tüm filmleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.