Salı, Nisan 13, 2010

Zerrin Doğan Filmleri,Sev Beni-Sımsıcak İzle


bülent kayabaş zerrin doğan sev beni izle, erotik izle sev beni, film izle sev beni, sev beni erotik, sev beni izle, sımsıcak izle,yerli erotik,türk erotik filmler,türk erotik film


Sev Beni-Sımsıcak +18 Yeşilçam Erotik Bülent Kayabaş Zerrin Doğan
Tür:Yeşilçam Erotik
Senaryo ve Yönetmen: Semih Evin
Yapımcı: Erkan Abacı
Görüntü Yönetmeni: Şehmuz Doğalp
Oyuncular:Zerrin Doğan, Bülent Kayabaş, Baykal Kent
Süre:60 dk
Sev Beni Filminin Konusu:Zerrin ve Baykal nişanlıdırlar. Baykal çok zengindir ve bir uçak yolculuğuna çıkarlar. Uçak, kaza sonucu düşer. Kazada 38 yolcu ve uçak kayıptır. Baykal ve Zerrin kurtulurlar. Ormanlık bir alana düşen uçağın enkazını, kazaya yakın yerdeki bir dağ evinde kalan Bülent bulur. Baykal ve Zerrin’i kulübesine götürür. Bülent, eski bir doktordur ve onları tedavi eder. Ama ikisi evli olmalarına rağmen sorunları vardır. Bülent’de eski bir mahkumdur. Karısı Nilay, ona ihanet etmiştir. Karısını öldürmüş, hapse girip çıkmıştır ve insanlardan kaçıp dağ evinde kalmaktadır. Zerrin’le aralarında sıcak bir ilişki doğmuştur. Zerrin nişanlısını bırakıp, Bülent’le ilişkiye girer. Zerrin kocasıyla gitmek istemez ve Bülent’i sevdiğini söyleyerek onunla kalmaya karar verir. Beraberce yaşarlar. Baykal’da geriye dönmek zorunda kalır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.