Pazartesi, Temmuz 09, 2012

sibersahne.org sohbet, chatroulette, omegle

Sibersahne.org, ziyaretçilerine
sohbet hizmeti sunan siteler arasında yer almaktadır.Özellikle chatroulette ve omegle gibi kameralı sohbet servisi ile baya bir tanınmış sitedir.

Ekran üzerinde gördüğünüz üzere ( ki takdir ediyorum ) seo ile uyumlu yani vermiş oldukları kameralı sohbet sistemine uyumlu bir tasarım yapılmış.Özellikle msn butonları çok uyumlu.

Geçen webmaster forumlarında dolaşırken denk geldim.Forum bölümünde bir seo yarışması düzenlenmiş.Yarışma sonucunda 1350 tl ödül dağıtılacakmış.Yarışma kazananları 1, 2, ve 3 olarak belirlenecekmiş.Benide r10'dan tanıyanlar bilir ki, yarışmalara katılmayı çok severim.Her ne kadar bu güne kadar yarışmalarda ödül kazanamasam da :) bu yarışma da pek katılımcı olmadığı için kazanacağımı düşünüyorum.

Sizlere yarışma hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum.Yarışmanın ana kelimesi " sibersahne.org sohbet, chatroulette, omegle ".Bu kelime ile alakalı ( şuan bu okuğunuz makale gibi ) site sahipleri birer makale hazırlayacak ve bu makalelerin arama motoru olan google üzerinde 1, 2 ve 3. sırada yer almaları gerekecek.Böylelikle ödülleri kazanmış olacaklar.İlerleyen günlerde makalemi daha uzun olarak ek yapacağım.Tüm chatroulette ve omegle kullanıcılarına sonsuz sevgiler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.