Cuma, Nisan 02, 2010

The Box (2010) - Orjinal Dil İzle

the_box
The Box (2010)-Orjinal Dil-Direk İzle
İlginç konusuyla The Box, 26 Mart'ta vizyonda.
Film ülkemizde Gösterime girmeden orjinal dilde türkçe alt yazılı izlemek isteyenler için 
filmin linki sayfanın altında

Türü : Bilim Kurgu , Dram , Gerilim , Gizem , Korku
Yapım Yeri : ABD
Yapım Yılı : 2009
Yönetmen : Richard Kelly
Senarist : Richard Kelly , Richard Matheson
Görüntü Yönetmeni : Steven Poster
Oyuncular : Cameron Diaz , James Marsden , Frank Langella , James Rebhorn , Holmes Osborne , Sam Oz Stone , Gillian Jacobs , Celia Weston , Deborah Rush , Lisa K. Wyatt , Mark S. Cartier , Kevin Robertson , Michele Durrett , Ian Kahn , John Magaro
Film Hakkında
Norma ve Arthur Lewis küçük bir çocukları olan ve banliyöde yaşayan bir çifttir. Günün birinde kapılarının önüne bırakılan tahta bir kutuyla tüm hayatları değişmeye başlar. Kutunun yanında bir de not vardır. Not üzerinde, eğer kutunun üstündeki düğmeye basarlarsa bir milyon doların sahibi olacakları yazılıdır. Ancak bu durum dünyanın bir köşesinde hiç tanımadıkları bir insanın ölmesine sebep olacaktır. Norma ve Arthur kendilerini ahlaki bir ikilemin içerisinde bulucaklardır. Zor bir karar onları bekler. Donnie Darco ile gönlümüzde taht kuran, Kıyamet Öyküleri ile kafalarımızı karıştıran yönetmen Richard Kelly'nin son filmi The Box bakalım seyircide bu sefer nasıl bir tepki yaratacak.


İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
The Box izle - 2009 (izle indir) | The Box izle , izle , The Box filmi izle , online izle , The Box indir meden izle , The Box divx izle , The Box direk izle , The Box film izle , The Box izle - 2009 (izle indir) nette izle 
  The Box (2010)-Orjinal Dil-Direk İzle - Film izle, Film seyret, Direk izle, indirmeden izle, Online izle, filim izle, direkfilm, direkfilm.net, bedava film izle.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Patlat ahkam durma !
*İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.