Cuma, Nisan 02, 2010

Recep ivedik 3 Filmini Full izle Full Seyret izle

Recep ivedik 3 Filmini Full izle Full Seyret izle

Milyonların beğeni ile izlediği Recep İvedik serisinin 3. filmi de vizyona girmeye hazırlanıyor. Recep İvedik 3 yine kahkaha tufanı estirecek bir bölümle geliyor. İşte Recep İvedik 3'ün Fragmanı;
Recep İvedik serisinin 3 filmi yakında vizyona giriyor. Recep İvedik'in beklenen üçüncü serisinin fragmanı yayınlandı.
Recep İvedik 3, 12 Şubat'ta vizyona giriyor. Kahramanımız Recep İvedik bu son bölümde üniversite okumaya karar veriyor...
Recep İvedik bu yeni macerası ile yine çok güldürecek gibi görünüyor. Recep İvedik'in vizyona girecek olan 3. filminde İvedik bir anda üniversitenin en sevilen kişisi, bütün öğrencilerin de kahramanı oluyor.
recepivedik3
Yapım:2010 ~ Türkiye
Tür:Gençlik, Komedi Filmleri
Yönetmen:Togan Gökbakar
Senaryo:Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Serkan Altuniğne
Yapımcı:Faruk Aksoy, Mehmet Soyarslan
Dağıtım:Özen Film
Gösterim Tarihi: 12 Şubat 2010 (Türkiye)

Konu:
Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih’ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz.
Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul’da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep’in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep’in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır.
İkisi beraber Recep’in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep’in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep’in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar.
Filmi izleyemiyorsanız "Adobe Flash Player" yüklemelisiniz.Yüklemek için tıklayınız.

tags:  recep ivedik 3 bedava izle,recep ivedik 3 direk izlerecep ivedik 3 filmini izlerecep ivedik 3 full izlerecep ivedik 3 indirmeden izlerecep ivedik 3  izlerecep ivedik 3  online izlerecep ivedik 3 sinema izlerecep ivedik 3 türkçe izle, recep ivedik 3 Filmini izle, indirmeden izle, film izle, sinema izle, filmizle, film indir, film, sinema, dizi izle, canli film izle, seyret, online film izle, tıkla izle, recep ivedik 3 Filmini izle izle, recep ivedik 3 Filmini Full izle, Full Seyret izle, Seyret izle, recep ivedik 3 Filmini Full izle Full, şahan gökbakar  •  Recep İvedik 3 , Recep İvedik 3 Film Konusu (1), Recep İvedik 3 Fragman (1), Recep İvedik 3 Fragman İzle (1), Recep İvedik 3 Fragman Seyret (1), Recep İvedik 3 Fragmanı (1), Recep İvedik 3 Full İndir (1), Recep İvedik 3 Full İzle (1), Recep İvedik 3 Full Online İzle (1), Recep İvedik 3 İndir (1),Recep İvedik 3 İstatistikleri (1), Recep İvedik 3 İzle (4), Recep İvedik 3 Online İzle (1), Recep İvedik 3 Oyuncuları (1), Recep İvedik 3 Rapidshare (1), Recep İvedik 3 Rekor (1), Recep İvedik 3 sinema Çekimi (2), Recep İvedik 3 Sinema Çekimi İzle (1), Recep İvedik 3 te Oynayanlar (1), Recep İvedik Canlı İzle (1)

  • Hiç yorum yok:

    Yorum Gönder

    Patlat ahkam durma !
    *İsimsiz yorum bırakmamaya özen gösterin ! / Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.